شرکت فارود صنعت شما را به خرید بهترین تجهیزات پرورش ماهی و میگو دعوت می نماید

تولید کننده دستگاه هواده پدل ویل

آنچه در این مقاله میخوانید...

کیفیت دستگاه هواده پدل ویلبازار خرید دستگاه هواده پدل ویل

دستگاه هواده پدل ویل یکی از ملزومات صنعت پرورش آبزیان به ویژه آبزیان مناطق گرم در دنیا می باشد. با افزایش دما در فصول گرم سال اکسیژن آب به شدت رو به کاهش می رود که این امر پرورش دهندگان این صنعت را با چالش های جدی مواجه می سازد. دستگاه پدل ویل در این شرایط قادر است تا اکسیژن مورد نیاز آبزیان را به قدر کافی تامین کند. کیفیت دستگاه هواده برای صنعتگران پرورش آبزی از اهمیت بسزایی برخوردار است زیرا عملکرد صحیح این دستگاه معادل با سلامت هرچه بیشتر آبزیان و افزایش راندمان این کار خواهد بود.

تولید کننده دستگاه هواده پدل ویل

کیفیت دستگاه هواده پدل ویل

کیفیت دستگاه هواده پدل ویل دستگاه هواده پدل ویل از تعدادی پروانه تشکیل شده است که وظیفه دارند اکسیژن را از سطح آب به داخل آن هدایت کنند به این صورت که طی یک حرکت دوار آب های سطحی با شتاب به زیر کشیده می شوند که این امر خود به خود باعث انتقال اکسیژن از سطح آب به داخل آن نیز می گردد. داشتن راندمان اکسیژن دهی مطلوب به همراه صرف هزینه های خرید و استهلاک کمتر از فاکتورهای اساسی در ذهن هر خریدار می باشد. بر همین اساس کیفیت دستگاه هواده پدل ویل انتخابی رابطه مستقیمی با میزان سود حاصل از پرورش آبزیان خواهد داشت. با توجه به کمبود انرژی در طی فصول گرم و قطعی برق این تیاز حس می شود که دستگاهی انتخاب شود که بتواند با صرف کمترین توان بالاترین سطح عملکرد را داشته باشد.

از طرفی پرورش آبزیان شامل ماهی و میگو با هم تفاوت های بنیادین دارد و دستگاه انتخابی باید قادر باشد برای آبزیان با اندازه های بزرگ و کوچک میزان اکسیژن کافی تولید نماید یعنی متناسب با جثه هر آبزی اکسیژن لازم آب را فراهم آورد. البته ابعاد دستگاه و شیوه نصب آن در حوضچه پرورش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ممکن است پروانه های گردان این دستگاه به آبزیان آسیب وارد کنند. در نمونه های جدید این دستگاه شیوه نامه هایی تعبیه شده است که از هرگونه آسیب به آبزیان مورد پرورش جلوگیری به عمل می آورد.

بازار خرید دستگاه هواده پدل ویل

بازار خرید دستگاه هواده پدل ویل این دستگاه به دو صورت وارداتی و تولید داخل کشور در اختیار صنعتگران پرورش آبزی قرار داده می شود و به علت نوین بودن این تکنولوژی تعداد واسطه های موجود در بازار داخل بسیار اندک است که این به معنای قیمت مناسب این دستگاه می باشد. در نتیجه بازار خرید هواده پدل ویل از ثبات خوبی برخوردار است تا پرورش دهندگان بتوانند به راحتی این دستگاه را با قیمتی مناسب تهیه کنند و استانداردهای سلامت در صنعت پرورش آبزیان نیز به طور چشم گیری ارتقا یابد.

عوامل موثر در تعیین قیمت این دستگاه جنس و تعداد پروانه های آن، قدرت موتور و توان مصرفی آن که تعیین کننده میزان مصرف انرژی آن است و جهت حرکت پروانه ها و … است.

سامان اسفندیار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: سامان اسفندیار

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09119112801

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Faroodsanat@yahoo.com

شرکت فارود صنعت شما را به خرید بهترین تجهیزات پرورش ماهی و میگو دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید