جاوری استخری

یکی از روش های تمیز کردن کف استخر از آلودگیهای جا مانده از سیستم تصفیه و گل و لای ، استفاده از جارو دستی استخر است عملکرد جاروی استخری دستی شبیه جارو برقی است که در منازل مسکونی استفاده می شود . این جارو که از تجهیزات جانبی استخر است ، شامل یک دستگاه پمپ جارو است که برروی گاری برای سهولت کار سوار می شود.

دستگاه درام فیلتر

تصفیه آب استخر های پرورش ماهی یکی از چالش های صنعت پرورش ماهی می باشد امروزه کاهش هزینه های تولید یکی از روش های افزایش میزان بهروری و سود آوری واحد های تولیدی می باشد. تصفیه آب استخر ها با روش های سنتی کاری پر هزینه و زمان بر می باشد. استفاده از سیستم تصفیه آب درام فیلتر، تحول گسترده ای در این زمینه ایجاد نموده است و علاوه بر کاهش هزینه ها در رشد ماهی ها نیز اثر قابل ملاحظه ای داشته است. تصفیه فضولات آبزیان از آب در استخر هایی که چرخه آب باز ندارند بایستی در کمترین زمان ممکن صورت گیرد.

دستگاه های هواده

هوادهی مکانیزمی است که هدف آن مخلوط کردن آب و هوا با یکدیگر می باشد و حاصل این کار بالا رفتن میزان اکسیژن محلول در آب به مقدار زیاد و تامین اکسیژن مصرفی و مورد نیاز آبزیان می باشد این عمل توسط دستگاه های مکانیکی صورت می گیرد. شرکت هایپر صنعت فامکو با ارائه انواع هواده پرورش ماهی شامل هواده پدل ویل، هواده اسپلش، هواده ایر جت، هواده کمبوجت، سوپر فورس و هواده ونچوری بزرگترین تامین کننده تجهیزات پرورش ماهی در کشور می باشد. برای دریافت مشاوره، خرید هواده و قیمت انواع هواده استخر با کارشناسان فنی و فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
دستگاه های هواده-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاه درام فیلتر-سفارشیموجودتماس بگیرید
جاروی استخری-سفارشیموجودتماس بگیرید
استخرهای پیش ساخته-سفارشیموجودتماس بگیرید

درباره ما :

شرکت فارود صنعت یکی از شرکتهای فعال در زمینه تولید و فروش تجهیزات پرورش ماهی و میگو و همچنین تامین نهاده های پرورش ماهی در کشور میباشد. گروه تولیدی فارود صنعت با بهره گیری از علم روز تولید و فروش فعالیت خود را در ابتدا بصورت محدود آغاز نمود و در ادامه کار با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه توانست حوزه فعالیت خود را در کشور گسترش دهد.

کارشناس فروش شرکت فارود صنعت

سامان اسفندیار

Call Now Buttonتماس بگیرید