تجهیزات پرورش آبزیان
دوشنبه , اکتبر 26 2020
خانه / هواده اسپلش / خرید بهترین هواده اسپلش پرورش ماهی

خرید بهترین هواده اسپلش پرورش ماهی

بهترین هواده اسپلش پرورش ماهی در بازار های خرید و فروش به مشتریان و خریداران عرضه می شود. متقاضیان این محصول برای خرید بهترین انواع هواده اسپلش پرورش ماهی می توانند به سایت اینترنتی ما که یکی از معروف ترین و معتبرترین مراکز خرید می باشد، مراجعه کنند و این محصول عالی و فوق العاده را انتخاب و سفارش دهند.

خرید این محصول به دو روش عمده و تکی نیز انجام می شود که قیمت هر یک از این روش ها با یکدیگر متفاوت و متغیر است. 

خرید بهترین هواده اسپلش پرورش ماهی

اطلاعاتی درباره هواده اسپلش پرورش ماهی

اطلاعاتی درباره هواده اسپلش پرورش ماهی امروزه برای پرورش انواع ماهی ها با توجه به نیاز روزافزون مردم به این منبع غذایی مقوی و مفید، دیگر استفاده از روش های سنتی و قدیمی پاسخگو نیست و به همین دلیل از دستگاه های مدرن و پیشرفته برای پرورش بیشتر ماهی ها استفاده می کنند. دستگاه هواده اسپلش با فواره کردن آب سبب افزایش اکسیژن رسانی به ماهی می شود و علاوه بر این انواع گاز های مضر و خطرناک مانند: کربن دی اکسید را از استخر و آب تخلیه و خارج می کنند. 
از مهمترین اطلاعاتی که این دستگاه دارد می توان به بهینه بودن آن در مصرف برق نسبت به دستگاهی های مشابه اشاره کرد. این دستگاه به راحتی و در سریعترین زمان ممکن نصب و راه اندازی می شود و می توان آن را به آسانی جابجا نیز کرد. اسپلش ماهی قابل استفاده در انواع استخرهای پرورش ماهی با عمق و متراژهای مختلف می باشد و محدودیتی برای استفاده از آن در فضای خاصی وجود ندارد. 
برق اسپلش پرورش ماهی قابل استفاده در دو فاز و سه فاز نیز می باشد و همین عامل باعث صرفه جویی در مصرف انواع انرژی ها می شود. تنظیم و کنترل ارتفاع از دیگر قابلیت ها و اطلاعات این محصول است. 

قیمت روز هواده اسپلش پرورش ماهی

قیمت روز هواده اسپلش پرورش ماهی قیمت روز و دقیق هواده اسپلش پرورش ماهی بر اساس عوامل و موارد مختلفی تعیین و محاسبه می شود که از جمله ی آن ها می توان به: کیفیت و مرغوبیت، برند و مارک، نوسانات بازار، طرح و مدل، سایز و اندازه، نوع کاربرد و مصرف، میزان عرضه و تقاضا، خرید عمده و تکی و غیره اشاره کرد. تمام این موارد ذکر شده در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول تاثیر مهم و بسزایی دارد. 
از دیگر عوامل مؤثر در تعیین قیمت هواده روش خرید ان اعم از مستقیم و غیر مستقیم می باشد. برای مثال در روش مستقیم به علت عرضه ی مستقیم کالا از تولید کننده به مصرف کننده و نبود واسطه، هزینه های اضافی حذف می شود و قیمت محصول مورد نظر کاهش می یابد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده هواده سوپر اسپلش با قیمت مناسب

خرید هواده سوپر اسپلش در جهت بهتر کردن محیط های زندگی ماهیان پرورشی صورت می گیرد، از این رو همه افرادی که در این حوزه یعنی در زمینه پرورش ماهی فعالیت دارند، بای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.