شرکت فارود صنعت شما را به خرید بهترین تجهیزات پرورش ماهی و میگو دعوت می نماید

نمایندگی خرید و فروش تجهیزات پرورش ماهی

آنچه در این مقاله میخوانید...

تجهیزات پرورش ماهیدستگاه های هوادهی:دستگاه اکسترودر:توری سایبان مخصوص استخر ماهی:وسایل زهکشی:وان پروش ماهی:فروش تجهیزات پرورش ماهیقیمت فروش تجهیزات پرورش ماهی
فروش تجهیزات پرورش ماهی

خرید  و فروش تجهیزات پرورش ماهی به روش های مختلفی انجام میشود که شما میتوانید با استفاده از آن خریدی سودمند داشته باشید. یکی از این روش ها خرید از نمایندگی های فروش است.

تجهیزات پرورش ماهی

پرورش ماهی از سودآورترین شغل های بازار می باشد اما برای پرورش ماهی و بهره بردن از سودآن باید ماهی را اصولی پرورش داد برای پرورش ماهی شما باید استخر و محیط پرورش را به صورت کاملا فناوری شده با تکنولوژی روز آماده کنید و برای این منظور نیاز به تجهیزات ویژه است. از جمله این تجهیزات عبارتند از:

دستگاه های هوادهی:

فروش تجهیزات پرورش ماهی

این دستگاه ها که به دو صورت شناور و ثابت تولید میشوند با پمپاژ آب و چرخش آب درون استخر باعث تصفیه هوای درون آب میشوند و اکسیژن تازه را برای ماهیان فراهم می کنند.

دستگاه اکسترودر:

این دستگاه نوعی دستگاه غذا دهنده به آبزیان است پرورش دهندگان ماهی غذای ماهی را در دو آسیاب موجود در این دستگاه می ریزند و دستگاه پس از خردکردن غذا آن را وارد آب می کند هرچه غذا ریزتر باشد جذبش راحت تر است.

توری سایبان مخصوص استخر ماهی:

یکی از اصول پرورش ماهی تمیزنگه داشتن استخر است برای این منظور باید از رشد جلبک ها در استخر جلوگیری کرد، این توری ها این امر را ممکن می سازند و علاوه برآن نوردهی به استخر را افزایش می دهند.

وسایل زهکشی:

برای کاهش میزان مرگ ومیر در بین ماهیان باید مواد زاید استخر را پاکسازی کرد که برای این منظور از وسایل زهکشی استفاده میشود.

وان پروش ماهی:

این وان ها در واقع نوعی استخر هستند که در مراکز پرورش ماهی استفاده میشود.

فروش تجهیزات پرورش ماهی

پرورش ماهی در گذشته به گستردگی امروز نبود این روزها در بسیاری از شهر های کشور شاهد مراکز پرورش ماهی هستیم و همین افزایش در پرورش ماهی باعث شده است تا تولید کنندگان تجهیزات پرورش ماهی تولیدات خود را به شهر های مختلف ارسال کنند و دسترسی آن را برای مشتری آسان  کنند از جمله روش های فروش تجهیزات پرورش ماهی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

فروش به صورت آنلاین و اینترنتی
فروش به صورت عمده از کارگاه تولیدی
فروش مستقیم از کارخانه

قیمت فروش تجهیزات پرورش ماهی

فروش تجهیزات پرورش ماهی

تجهیزات پرورش ماهی متنوع هستند و در کیفیت های مختلف تولید میشوند بنابراین قیمت ثابتی نمیتوان برای آنها نوشت بخصوص که در این روزها قیمت ها دچار نوسان است اما به طور کلی عوامل زیر در تعیین قیمت تأثیرگذارهستند:

شرکت سازنده این تجهیزات
نوسان قیمت در مواد اولیه
نحوه خرید و فروش تجهیزات
نوع تجهیزات

شیوه بسته بندی و عرضه

**اگر شما قصد راه اندازی یک مرکز پرورش ماهی رادارید قطعا نیاز به تجهیزات تولید شده با فناوری روز دنیا دارید. برای خرید می توانید با ما در ارتباط باشید.

سامان اسفندیار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: سامان اسفندیار

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09119112801

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Faroodsanat@yahoo.com

شرکت فارود صنعت شما را به خرید بهترین تجهیزات پرورش ماهی و میگو دعوت می نماید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید